THY ve Türk Telekom’dan Öğretmenler Günü indirimi

Öğretmenler Günü ile ilgili Ulaştırma ve Alt Yapı Bakanlığı tarafından hızlı trenlerde yüzde 50 indirimden sonra THY ve Anadolu Jet tarafından da yüzde 20 indirim yapıldı.

Ortaklığımız tarafından düzenli olarak her yıl olduğu gibi bu yıl da Milli Eğitim Bakanlığına bağlı olarak görev yapmakta olan öğretmenlerimizin THY ve AnadoluJet tarafından uygulanan iç hat direkt ve aktarmalı seferlerinde yapacakları seyahatlerinde, Ortaklığımız Miles&Smiles programına üye olmaları şartıyla, %20 indirim uygulanacaktır.


Yapılan bu indirim, öğretmenlerimiz ile beraber seyahat etmekte olan eş ve çocukları için de geçerli olacaktır. Öğretmenlerimiz ve aileleri için yurtiçi biletlerindeki indirim 13 Kasım 2020 – 06 Mayıs 2021 tarihleri arasında gerçekleştirilecek seyahatlerde uygulanacak olup; indirimin geçerli olduğu bu dönem, ilgi yazınızda belirtilen 24 Kasım 2020 Öğretmenler Gününü, 16-20 Kasım 2020 birinci ara tatili, 25 Ocak – 05 Şubat 2021 yarıyıl tatilini ve 12-16 Nisan 2021 ikinci ara tatilini kapsamaktadır.

Türk Telekom tarafından ise, 2 GB internet ile şebeke içi sınırsız görüşme hediye edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir